EFFITIX (sastāvā permetrīns un fipronils)

MIERĪGS PRĀTS 4 NEDĒĻU GARUMĀ!

Ērces, blusas, odi un smilšu mušas ir sastopami daudzās vietās. Jūs pastaigājaties pa parku vai mežu, atrodaties pie jūras vai dodaties ceļojumā – šie kaitēkļi var būt visur. Par laimi, Effitix šķīdums pret tiem nodrošinās efektīvu aizsardzību  4 nedēļu garumā! Šķīdums iepildīts viegli lietojamā pipetē, kura dozē pilienus precīzi un viegli. Tikai dažas sekundes darba un Jūsu suns būs aizsargāts 4 nedēļu garumā.

Lietošanai (pilināšanai) uz ādas skausta rajonā.                              Lietošanai tikai suņiem!

Devas: Ieteicamā minimālā deva ir 6,7 mg fipronila uz vienu ķermeņa svara kilogramu un 60 mg permetrīna uz vienu ķermeņa svara kg. 

Lietošanas veids: Izņemt pipeti no aizsargblistera. Turēt pipeti vertikāli. Viegli uzsist pa pipetes šauro daļu, lai nodrošinātu, ka saturs pilnībā ir pipetes galvenajā daļā. Nolauzt pipetes galu pa nolaušanai paredzēto līniju. Pašķirt dzīvnieka apmatojumu, lai būtu redzama āda. Pielikt pipetes galu tieši atsegtajai ādai un, vairākas reizes viegli saspiežot, iztukšojiet tās saturu divās līdz četrās dažādās vietās (atkarībā no ķermeņa svara) uz dzīvnieka muguras starp pleciem un astes pamatni. Suņiem ar svaru līdz 20 kg zāles ir jālieto divās vietās, bet suņiem ar svaru virs 20 kg zāles ir jālieto 2-4 vietās.

Nelietot kaķiem! Uzglabāt bērniem nesasniedzamā vietā un atbilstošā temperetūrā! Bezrecepšu veterinārās zāles.

PIRMS ZĀĻU LIETOŠANAS RŪPĪGI IZLASĪT LIETOŠANAS INSTRUKCIJU UN ZĀĻU UZGLABĀŠANAS NOTEIKUMUS! NEPIECIEŠAMĪBAS GADĪJUMĀ KONSULTĒJATIES AR SAVU VETERINĀRĀRSTU!

1.08.2016.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .