VEGGIE DENT

Košļājamās plāksnītes - papildbarība zobu aplikuma, zobakmens kontrolei, elpas atsvaidzināšanai un zobu higiēnas uzturēšanai suņiem. Veggie Dent košļājamo plāksnīšu forma un tekstūra izveidota tā, lai to varētu viegli satvert ar zobiem, un īpašā plāksnīšu Z forma veicina zobu tīrīšanas efektu, savukārt mehāniskā abrazīvā iedarbība samazina zobu aplikumu un zobakmens veidošanos , kā arī novērsīs nepatīkamu smaku dzīvnieka mutē.

SASTĀVS. Kukurūzas ciete, glicerīns, sojas proteīns, rīsu milti, alus raugs, sorbitols, malti kukurūzas graudi. Analītiskie komponenti: kopproteīns 20.1%, kopeļļas un tauki 2.1%, kopšķiedra 5%, koppelni 1.8%.

LIETOŠANA. Dot 1 pāksnīti VeggieDent reizi dienā pēc ēšanas. Šis produkts ir paredzēts suņiem atkarībā no to ķermeņa svara (VeggieDent small – līdz 10kg, VeggieDent medium no 10-30 kg svara, VeggieDent large- virs 30 kg svara). Pārliecinieties, ka dzīvniekam vienmēr vienmēr ir brīvi pieejams tīrs dzeramais ūdens. Produkta lietošanas laikā, sekojiet veterinārārsta rekomendācijām vai Virbac Oral Care programmas ieteikumiem (regulāri tīriet suņa zobus ar speciālo zobu birstīti - saskaņā ar veterinārārsta norādījumiem; reizi dienā dodiet sunim VeggieDent plāksnīti, un pastāvīgi pievienojiet dzeramajam ūdenim Vet Aquadent).

  UZGLABĀT temperatūrā līdz 25 C, bērniem neredzamā un nepieejamā sausā vietā.


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .