PRONEFRA 

Pronefra  ir garšīga papildbarība suspensijas veidā iekšķīgai lietošanai kaķiem un suņiem, hroniskas nieru mazspējas gadījumos. Palīdz samazināt uzņemtā fosfora daudzumu, saglabāt normālu nieru struktūru un regulēt asinsspiedienu. Pronefra  ir garšīga suspensija iekšķīgai lietošanai ar 4 svarīgām īpašībām:

● kalcija un magnija karbonāti samazina gremošanas traktā absorbētā fosfora daudzumu

● hitosāns absorbē urēmijas rezultātā radušos toksīnus

●Astragāla jeb tragantzirņu Astragalus membranaceus polisaharīdi palīdz uzturēt normālu nieru struktūru

● oligopeptīdi no zivju proteīna palīdz normalizēt asinsspiedienu

Patīkamā šķidruma garša padara to vieglāk uzņemamu dzīvniekam, salīdzinot ar kapsulām vai tabletēm.

SASTĀVS. Taukskābes, iegūtas no glicerola, tragantzirņi jeb astragāls 9,5%, mājdzīvnieku gaļa un mājputnu izcelsmes blakusprodukti, Ca karbonāts 3,57%, hidrolizēts zivju proteīns 1,9%, Mg karbonāts 0,95%, hitosāns 0,95%. Analītiskie komponenti: kopproteīns 7.9%, kopeļļas un tauki 72.3%, kopšķiedra 0%, koppelni 4.8%, kalcijs 1,39%, magnijs 0,27%, fosfors 0,13%, kālijs 0,19%, nātrijs 0,19%. Tehnoloģiskas piedevas 1kg: butilhidroksitoluols BHT (E321) 190 mg (1ml produkta 0,02% BHT), polioksietilēn-20-sorbitān-monooleāts E433: 4800 mg.

LIETOŠANA. Ieteicamā deva atbilstoši kaķa ķermeņa svaram. Lai deva būtu pēc iespējas precīzāka, dozēšanai izmantot šļirci un adaptera vāciņu . Dot 2x dienā kopā ar barību vai tieši pirms vai tūlīt pēc barošanas ar dozētājšļirci (1 ml uz 4 kg ķermeņa svara), sākotnēji līdz 6 mēnešiem. Nepārsniegt ieteicamo devu. Pirms lietošanas vai lietošanas perioda pagarināšanas, ieteicams konsultēties ar veterinārārstu. Vienmēr nodrosiniet dzīvniekam
pieejamu svaigu dzeramo ūdeni. Produkts var būt nepiemērots lietošanai atsevišķiem vecākiem dzīvniekiem, vai dzīvniekiem ar gremošanas traucējumiem. Ja produkts tiek atvemts, ir ieteicams produkta devu dažas dienas samazināt, un ja traucējumi saglabājas, konsultēties ar veterinārārstu.

KĀ PAREIZI LIETOT PRONEFRA DOZATORU 1: Pirms lietošanas pudeli rūpīgi sakratīt. 2: Atskrūvējiet balto vāciņu, lai atvērtu pudeli. 3: Uzskrūvējiet adaptera vāciņu uz pudeles. 4: Turiet pudeli vertikāli un atveriet adaptera mazo vāciņu. 5: Stingri ievietojiet dozēšanas šļirci adaptera iekšpusē. 6: Apgrieziet pudeli otrādi un lēnām velciet virzuli uz leju, lai dozēšanas šļirce piepildās ar produktu. Ievilkt ieteicamo daudzumu, atkarībā no dzīvnieka svara. 7: Apgriezt pudeli atkal vertikāli un izņemt dozēšanas šļirci, uzmanīgi to izskrūvējot no adaptera vāciņa. Aizveriet adaptera vāciņu. 8: Uzmanīgi pievienot produktu barībai un sajaukt, vai arī ievietojiet šļirci mutē dzīvniekam un uzmanīgi izspiediet produktu no šļirces. Pārliecinieties, ka dzīvnieks norij produktu. 9: Vienmēr turiet pudeli noslēgtu ar adaptera vāciņu. Pēc lietošanas rūpīgi izskalojiet šļirci ar tīru ūdeni . Produkts nav jātur ledusskapī.

UZMANĪBU: Droša lietošana grūsniem dzīvniekiem vai dzīvniekiem, kas paredzēti vaislai, nav pierādīta! Ja dzīvnieka stāvoklis pasliktinās vai neuzlabojas, pārstājiet dot papildbarību un konsultējaties ar savu veterinārārstu! Nedot dzīvniekiem ar auto imūno saslimšanu!

UZGLABĀT vēsā un sausā, bērniem neredzamā un nepieejamā vietā.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .