EPIOTIC

Ieteicams lietot suņiem un kaķiem regulārai ausu tīrīšanai, kā arī ausu tīrīšanai un sagatavošanai pirms veterināro zāļu lietošanas. Epiotic ar uzlaboto sastāvu, ir ļoti viegli panesams, ļoti efektīvs ausu tīrīšanas līdzeklis. Ierobežos baktēriju vairošanos , un palīdzēs atjaunot auss dabisko mikrofloru.

Salicilskābe kopā ar virsmas aktīvo  vielu/ auss sēra škīdinātāju sistēmu, veicina organisko netīrumu un auss sēra atdalīšanu, kā arī auss kanāla sausināšanu. Hloroksilenols PCMX un etilēnediamīntetraetiķskābe EDTA palīdz atjaunot mikrobiālo balansu auss kanālā, savukārt monosaharīdiem piemit mīkstinoša iedarbība, un tie ierobežo baktēriju pieķeršanos ādas virsmai.

SASTĀVS. Salicilskābe, hloroksilenols PCMX, etilēnediamīntetraetiķskābe EDTA, monosaharīdi (ramnoze, galaktoze, mannoze), anjonu virsmaktīvās vielas (docusate sodium), nejonu virsmaktīvās vielas. pH=7

LIETOŠANA. Atskrūvēt flakona vāciņa balto uzgali, un iepilināt pietiekamu Epiotic daudzumu auss kanālā, lai to piepildītu. Uzmanīgi masē auss pamatni, notīrot lieko produkta daudzumu ar kokvilnas salvetīti. Nelietot vates kociņus. Tāpat ka visus pārējos ausu tīrīšanas līdzekļus, produktu nedrīkst lietot bungādiņas plīsuma gadījumā.

Uzmanību! Satur 4-hloro-3,5-dimetilfenolu – var izraisīt alerģiju. UZGLABĀT istabas temperatūrā, bērniem neredzamā un nepieejamā vietā.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .