PYODERM


Dermatoloģiskais šampūns suņiem un kaķiem. Pielieto ādas kopšanai bakteriālu vai sēnīšu ādas infekcijas gadījumā. Sastāvā ietilpst Virbac Glikotehnoloģijas produkti– unikāla monosaharīdu un alkilgrupas poliglikozīdu kombinācija, kurai piemīt mikroorganismu augšanu mazinošas un kairinājumu mazinošas īpašības. Kavē ādas atkārtotu mikrobiālu piesārņošanos.

Mikroemulsijas forma palīdz sastāvdaļām dziļi iekļūt ādā, saaudzīgai un efektīvai iedarbībai. Sferulīti (īpaša mikrokapsulu tehnoloģija) - nodrošina vienmērīgi noturīgu un kontrolētu aktīvo vielu izdalīšanos uz ādas virsmas. Produkta pH atbilst dzīvnieku ādas fizioloģiskam pH.

SASTĀVS. Saudzīgas virsmaktīvās vielas, monosaharīdi, alkil/poliglikozīdi (Virbac Glikotehnoloģija), mitrinošas vielas un hlorheksidīna diglikonāts(3%) mikrokapsulu formā, sferulīti.

LIETOŠANA. Pirms lietošanas pudeli rūpīgi sakratīt. Izmantojiet pievienoto mērtrauciņu (30ml), lai lietotu nepieciešamo šampūna daudzumu, vai saskaņā ar veterinārārsta ieteikumu. Ieteicamās produkta devas atbilstoši dzīvnieka ķermeņa svaram:
<5 kg - 10 ml
5-10 kg - 15 ml
10 - 15 kg - 20 ml
15 - 20 kg, - 25 ml
20-30 kg - 30 ml
30-45 kg - 40 ml
> 45 kg - 50 ml
Devas aprēķins balstās uz dzīvnieka ķermeņa virsmas laukumu, kas tiek aprēķināts ņemot vērā dzīvnieka svaru. Norādītās devas ir orientējošas un atkarīgas no dzīvnieka klīniskās izmeklēšanas secinājumiem ( dermatoloģiskā problēma, šķirne, apmatojums). Vispirms samitrināt apmatojumu ar remdenu ūdeni. Vienmērīgi iemasēt šampūnu apmatojumā, pārklājot visu ķermeņa virsmu. Pēc tam apmatojumu izskalot. Mazgāšanas procedūru atkārtot, un otro reizi atstāt šampūnu uz ādas virsmas iedarboties 5-10 minūtes. Pēc tam apmatojumu rūpīgi izskalojiet ar remdenu ūdeni. Lietot 3 reizes nedēļā pirmās divas nedēļas, 2 reizes nedēļā nākošās divas nedēļas, 2 reizes nedēļā nākošās divas nedēļas, 1 reizi pēdējā (piektajā )nedēļā; vai saskaņā ar veterinārārsta norādījumiem. Uzmanību lietotājam! Tikai ārīgai lietošanai dzīvniekiem. Izvairīties no produkta iekļūšanas
acīs. Ja iekļuvis acīs, vairākas minūtes acis skalot ar ūdeni. Ja kairinājums saglabājas, meklēt medicīnisku palīdzību, produkta marķējumu uzrādot ārstam.
Nepieļaut produkta nonākšanu ūdenstilpnēs- kaitīgs ūdens organismiem. Satur hlorheksidīnu – produkts var izraisīt aleģiju.
UZGLABĀT temperatūrā lidz 30 C, bērniem neredzamā un nepieejamā vietā. Nepieļaut produkta uzglabāšanu ilgstoši paaugstinātā temperatūrā.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .