FIZIOLOĢISKAIS ŠAMPŪNS

Šampūns regulārai lietošanai suņiem un kaķiem. Higiēnisks šampūns, kas ir paredzēts ikdienas lietošanai dzīvniekiem, lai ādu un apmatojumu pasargātu no vides kaitīgās ietekmes. Produkta sastāvā ietilpst keramīds A2 un nepiesātinātās taukskābes (pierādīta šo sastāvdaļu efektīva izmantošana), kas aizsargā un stiprina ādas epidermas barjeras funkcijas (saglabā un uzlabo ādas mitrināšanas spējas), kā arī uzlabo apamatojuma veselību – tas kļūst mīkstāks un spīdīgāks.

Šampūns ir izgatavots un pielāgots dabiskajam dzīvnieka ādas PH, un to var izmantot regulāri visiem ādas tipiem. Šampūns nekairina ādu, apmatojumā un ādā netiek izjaukts dabīgās mikrofloras līdzsvars. Šampūns nesatur krāsvielas un kaitīgas piedevas. Inovatīvā un patentētā tehnoloģija neitralizē smakas un pēc mazgāšanas dzīvnieka spalvai ir patīkams aromāts.

SASTĀVS. Saudzīgas virsmaktīvās vielas, ādu barojošās un atjaunojošas vielas,keramīds A2, nepiesātinātās taukskābes, nepatīkamu aromātu likvidējošas patentētas vielas.

LIETOŠANA. Vispirms samitrināt apmatojumu ar siltu ūdeni. Vienmērīgi uzpilināt šampūnu uz muguras no kakla līdz astei. Vienmērīgi iemasēt šampūnu apmatojumā ar apļveida kustībām pārklājot visu ķermeņa virsmu, un panākot bagātīgu putu veidošanos. Atstāt šampūnu uz ādas virsmas iedarboties 1-2 minūtes. Pēc tam apmatojumu rūpīgi izskalojiet ar remdenu ūdeni. Ja nepieciešams, procedūru atkārtot. Lietošanas biežums - paredzēts regulārai lietošanai. Uzmanību lietotājam! Tikai ārīgai lietošanai dzīvniekiem. Izvairīties no produkta iekļūšanas acīs vai ausīs. Ja ieļuvis acīs, vairākas minūtes acis skalot ar ūdeni. Ja kairinājums saglabājas, meklēt medicīnisku palīdzību, produkta marķējumu uzrādot ārstam.


Nepieļaut produkta nonākšanu ūdenstilpnēs- kaitīgs ūdens organismiem. UZGLABĀT temperatūrā lidz 30 C, bērniem neredzamā un nepieejamā vietā. Nepieļaut produkta uzglabāšanu ilgstoši paaugstinātā temperatūrā. Tikai ārīgai lietošanai!


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .