ALLERCALM

Dermatoloģisks šampūns suņiem un kaķiem. Piemīt nomierinošas, kairinājumu un niezi mazinošas, ādu atjaunojošas un mitrinošas īpašības. Īpaši paredzēts jutīgas ādas kopšanai, kā arī nespecifiskas ādas niezes mazināšanai suņiem un kaķiem.

ALLERCALM® šampūns satur koloidālu auzu ekstraktu, glicerīnu, saaudzējošas virsmaktīvās vielas. Sferulīti (īpaša mikrokapsulu tehnoloģija) - nodrošina vienmērīgi noturīgu un kontrolētu aktīvo vielu izdalīšanos uz ādas virsmas, hitosāns - dabisks biopolimērs, kas veido plānu aizsargslāni uz ādas virsmas (plēvīti veidojošs efekts). Nesatur aromātvielas. Produkta pH atbilst dzīvnieku ādas fizioloģiskam pH.

SASTĀVS. Saudzīgas virsmaktīvās vielas, koloidāls auzu ekstrakts un glicerīns sferulītu (mikrokapsulu) formā, hitosāns.

LIETOŠANA. Pirms lietošanas pudeli rūpīgi sakratīt. Vispirms samitrināt apmatojumu ar remdenu ūdeni. Uzliet šampūnu un  iemasēt šampūnu apmatojumā, pārklājot visu ķermeņa virsmu un veicinot bagātīgu putu veidošanos. Pēc tam apmatojumu izskalot. Mazgāšanas procedūru atkārtot, un otro reizi atstāt šampūnu uz ādas virsmas iedarboties vismaz 5 minūtes. Pēc tam rūpīgi izskalot apmatojumu ar remdenu ūdeni. Lietot atkarībā no ādas niezes parādīšanās biežuma, vai saskaņā ar veterinārārsta norādījumiem. Piemērots ikdienas lietošanai.

Uzmanību lietotājam! Tikai ārīgai lietošanai. Produkta sastāvs īpaši izveidots lai izvairītos no ādas alerģiskām reakcijām. Izvairīties no produkta iekļūšanas acīs. Ja iekļuvis acīs, vairākas minūtes acis skalot ar ūdeni. Ja kairinājums saglabājas, meklēt medicīnisku palīdzību, produkta marķējumu uzrādot ārstam. UZGLABĀT temperatūrā lidz 30 C, bērniem neredzamā un nepieejamā vietā. Nepieļaut produkta uzglabāšanu ilgstoši paaugstinātā temperatūrā.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .