ALLERMYL

Dermatoloģisks šampūns. Piemīt saudzīgi attīrošas, kairinājumu un niezi mazinošas, ādu atjaunojošas un anti mikrobiālas īpašības. Īpaši paredzēts alerģiskas ādas kopšanai suņiem un kaķiem, Labvēlīgi ietekmē epidermu, veicina bojātas ādas atveseļošanos.

ALLERMYL® šampūns satur mikro emulsiju ar ādas lipīdu kompleksu (keramīdi, brīvās taukskābes, holesterols), kairinājumu mazinošas sastāvdaļas, saaudzējošas virsmas aktīvās vielas. Mikro emulsijas forma palīdz sastāvdaļām dziļi iekļūt ādā, saudzīgai un efektīvai iedarbībai. Nesatur aromāt vielas. Produkta pH atbilst dzīvnieku ādas fizioloģiskam pH. ALLERMYL® šampūns satur Virbac Glikotehnoloģiju– unikālu monosaharīdu un alkilgrupas poliglikozīdu kombināciju kopā ar nomierinošām un mikroroganismu augšanu mazinošām īpašībām.

SASTĀVS. Saudzīgas virsmaktīvās vielas, monosaharīdi, alkil/poliglikozīdi (Virbac Glikotehnoloģija), ādas lipīgu komplekss (keramīdi, taukskābes, holesterols), Omega 6, piroktona olamīns.

LIETOŠANA.
Pirms lietošanas pudeli rūpīgi sakratīt. Lai neietekmētu produkta sastāvdaļas, nav ieteicams produktu uzliet uz plauktas, bet vēlams uzliet tieši dzīvnieka apmatojumam. Vispirms samitrināt apmatojumu ar remdenu ūdeni. Izmantojiet pievienoto mērtrauciņu, lai izmērītu nepieciešamo šampūna daudzumu (suņiem un kaķiem 2 ml / kg). Vidēja lieluma sunim (15kg), izmanto pilnu šampūna mērtrauciņu (30ml), kaķim pusi no mērtrauciņa (15 ml). Vienmērīgi iemasēt šampūnu apmatojumā, pārklājot visu ķermeņa virsmu. Pēc tam apmatojumu izskalot. Mazgāšanas procedūru atkārtot 2 reizes, un otro reizi atstāt šampūnu uz ādas virsmas iedarboties 5 minūtes. Pēc tam rūpīgi noskalojiet ar remdenu ūdeni.
Dažreiz nepieciešams lietot 2 -3 reizes nedēļā vai saskaņā ar veterinārārsta norādījumiem.

Uzmanību lietotājam! Tikai ārīgai lietošanai. Pēc lietošanas mazgāt rokas. Izvairīties no produkta iekļūšanas acīs. Ja iekļuvis acīs, vairākas minūtes acis skalot ar ūdeni. Ja kairinājums saglabājas, meklēt medicīnisku palīdzību, produkta marķējumu uzrādot ārstam. Sargāt no bērniem!

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .