DERMACOOL

Uz ādas izsmidzināms aerosols lietošanai suņiem un kaķiem. Dermacool ir nomierinošs aerosols, ar virsmas savelkošām un antiseptiskām īpašībām. Lieto, lai mazinātu lokālu ādas kairinājumu, kas saistīta ar eritematozo dermatītu kaķiem un suņiem. Samazina niezi un baktēriju vairošanos. Piemīt atvēsinošs un ādu sausinošs, nomierinošs efekts.

Šajā aerosolā ietvertas divas galvenās tehnoloģiskās inovācijas –sferulīti un hitosāns. Sferulīti (īpaša mikrokapsulu tehnoloģija) - nodrošina vienmērīgi noturīgu un kontrolētu aktīvo vielu izdalīšanos uz ādas virsmas, hitosāns - dabisks biopolimērs, kas veido plānu aizsargslāni uz ādas virsmas (plēvīti veidojošs efekts). 

SASTĀVS. Mentols, burvju lazdas ekstrakts, benzalkonija hlorīds, Hloroksilenols PCMX (palīdz atjaunot ādas mikrobiālo balansu) – sferulītu mikrokapsulu formā, hitosāns.

LIETOŠANA. Sakratīt pirms lietošanas. Izsmidzināt uz bojātās ādas virsmas un ap to . Apstrādāt 2-3 reizes dienā, vai ievērojot veterinārārsta ieteikumus. Izvairīties no šķīduma iekļūšanas acīs! Uzmanību! Satur 4-hloro-3,5-dimetilfenolu – var izraisīt alerģiju.

UZGLABĀT temperatūrā lidz 30 C, bērniem neredzamā un nepieejamā vietā.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .