HORMONĀLIE  IMPLANTI, jeb nekaitīga un mūsdienīga sterilizācijas metode 

     Pavasarī, dzīvniekiem izjūtot daudz spēcīgāku dzimumtieksmi, daudziem suņu un kaķu saimniekiem aktuāls kļūst mīluļu plānveida sterilizācijas jautājums. Suņi, runči partneru meklējumos nereti pamet mājas, iezīmē teritoriju, neklausa saimnieku, un cīņā par dzimtas turpinājumu bieži vien gūstot  dažādas traumas. Kastrēts vai sterilizēts dzīvnieks šajā laikā būs mierīgāks, bet kuces un kaķenes būs pasargātas no nevēlamas grūtniecības.

Šobrīd viena no atzītākajām un saudzīgākajām sterilizācijas metodēm pasaulē ir hormonālā sterilizācija, jeb implantu ievietošana dzīvnieka organismā, sevišķi vīriešu kārtas dzīvniekiem. Tā nav operācija, bet vienkārša injekcija. Injekcijas darbības ilgums atkarīgs no dzīvnieka lieluma. Maza auguma suņiem (līdz 5 kg) un kaķiem tā varētu darboties līdz pat diviem gadiem, lielākiem dzīvniekiem – pusgadu un vairāk. 

Hormonālā sterilizācija dzīvniekiem ir absolūti nekaitīga. Implanta vielas bloķē hipofīzes izdalītos  priekšhormonus, tādēļ nenotiek vīrišķo un sievišķo hormonu izstrāde.

 Implatu ievietošana, jeb hormonālā kastrācija  dzīvniekam ir daudz drošāka un nekaitīgāka, nekā ķirurģiskā kastrācija. Hormonālā kastrācija ir metode, kuru jūs  savam mīlulim varat pārtraukt pēc jūsu vēlēšanās jebkurā laikā .

                               Vairāk par hormonālo kastrāciju lasiet mājas lapā  http://www.bertasnams.lv 

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .